WhatsappEmail

GMT +7

Mobile iconMobile view

Bookmark Latest URL: score368.com

Advertise

FOLLOW US

FacebookInstagram
Other Leagues
Search
Time
Teams
1
2
3
4
OT
HT
FT
1x2
Handicap
Over/Under

National Basketball Association

02:00
Los Angeles Clippers
Maccabi Raanana
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0 / 0
0 / 0
-
-
Live
   
   
O:  
U:  

B1 League

05:00
Nagano Shinshu Brave Warriors
Toyota Alvark
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0 / 0
0 / 0
-
-
Live
   
   
O:  
U:  

B2 League

05:00
Otsuka Alphas
Nishinomiya Storks
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0 / 0
0 / 0
-
-
Live
   
   
O:  
U:  
05:00
Kumamoto Volters
Nagasaki verka
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0 / 0
0 / 0
-
-
Live
   
   
O:  
U:  

B1 League

05:05
Rerakamuy Hokkaido
Akita Northern Happinets
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0 / 0
0 / 0
-
-
Live
   
   
O:  
U:  

B2 League

05:15
Fukushima Fire Bonds
Saga Ballooners
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0 / 0
0 / 0
-
-
Live
   
   
O:  
U:  

B1 League

06:05
Tsukuba Robots
F Eagles Nagoya
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0 / 0
0 / 0
-
-
Live
   
   
O:  
U:  
06:05
Hamamatsu Higashimikawa
Toshiba Brave Thunders
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0 / 0
0 / 0
-
-
Live
   
   
O:  
U:  
06:05
Chiba Jets
Osaka Seven Fukujin
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0 / 0
0 / 0
-
-
Live
   
   
O:  
U:  
06:05
Nagoya Diamond Dolphins
Aisin Sea Horses
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0 / 0
0 / 0
-
-
Live
   
   
O:  
U:  
06:05
Gunma Crane Thunders
Shiga Lake Stars
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0 / 0
0 / 0
-
-
Live
   
   
O:  
U:  
07:05
Kyoto Hannaryz
Sendai 89
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0 / 0
0 / 0
-
-
Live
   
   
O:  
U:  
07:05
Hiroshima Dragonflies
Yokohama B-Corsairs
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0 / 0
0 / 0
-
-
Live
   
   
O:  
U:  

B2 League

07:05
Ehime Orange Vikings
Takamatsu Five Arrows
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0 / 0
0 / 0
-
-
Live
   
   
O:  
U:  
08:00
Earth Friends Tokyo Z
Yamagata Wyverns
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0 / 0
0 / 0
-
-
Live
   
   
O:  
U:  
08:00
Bambitious Nara
Rizing Fukuoka
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0 / 0
0 / 0
-
-
Live
   
   
O:  
U:  

B1 League

08:35
Niigata Swan
Shimane Susanoo Magic
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0 / 0
0 / 0
-
-
Live
   
   
O:  
U:  
08:35
Toyama Grouses
Hitachi Sunrockers
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0 / 0
0 / 0
-
-
Live
   
   
O:  
U:  

National Basketball League

09:00
South East Melbourne
Tasmania JackJumpers
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0 / 0
0 / 0
-
-
Live
   
   
O:  
U:  

B2 League

09:00
Aomori Watts
Altiri Chiba
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0 / 0
0 / 0
-
-
Live
   
   
O:  
U:  

B1 League

10:05
Ryukyu Golden Kings
Utsunomiya Brex
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0 / 0
0 / 0
-
-
Live
   
   
O:  
U:  

National Basketball League

11:00
Illawarra Hawks
Sydney Kings
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0 / 0
0 / 0
-
-
Live
   
   
O:  
U:  

Italian Lega Basket Serie A Women

12:00
San Giovanni Women
Moncalieri Women
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0 / 0
0 / 0
-
-
Live
   
   
O:  
U:  

Danish Basketball League

12:30
BK Amager
Randers Cimbria
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0 / 0
0 / 0
-
-
Live
   
   
O:  
U:  

Korisliiga

13:00
Kouvot
KTP Basket
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0 / 0
0 / 0
-
-
Live
   
   
O:  
U:  

Danish Basketball League

13:00
Vaerlose
Bakken Bears
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0 / 0
0 / 0
-
-
Live
   
   
O:  
U:  

Korisliiga

14:00
Lapuan Korikobrat
Kauhajoen Karhu
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0 / 0
0 / 0
-
-
Live
   
   
O:  
U:  

Firi-ligaen

14:00
Centrum Tigers
Nidaros Jets Sverresborg
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0 / 0
0 / 0
-
-
Live
   
   
O:  
U:  

Lietuvos Krepsinio Lyga

14:00
Cbet Prienai
Lietuvos Rytas
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0 / 0
0 / 0
-
-
Live
   
   
O:  
U:  

Svenska Basketligan

14:04
Koping Stars
KFUM Fryshuset
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0 / 0
0 / 0
-
-
Live
   
   
O:  
U:  

Italian Lega Basket Serie A Women

14:15
Ragusa Women
Valdarno Women
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0 / 0
0 / 0
-
-
Live
   
   
O:  
U:  

Lietuvos Krepsinio Lyga

14:20
Jonava
Nevezis Kedainiai
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0 / 0
0 / 0
-
-
Live
   
   
O:  
U:  

Korisliiga

15:00
Honka
Karma Podebrady
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0 / 0
0 / 0
-
-
Live
   
   
O:  
U:  

Zenska Basketbalova Liga

15:00
Zabiny Brno Women
Sokol Hradec Kralove Women
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0 / 0
0 / 0
-
-
Live
   
   
O:  
U:  

Firi-ligaen

15:00
Asker Aliens
Froya
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0 / 0
0 / 0
-
-
Live
   
   
O:  
U:  
15:00
Gimle
Tromso Storm
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0 / 0
0 / 0
-
-
Live
   
   
O:  
U:  

Swiss Basketball League

15:00
Lugano Tigers
SAM Basket Massagno
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0 / 0
0 / 0
-
-
Live
   
   
O:  
U:  

Dameligaen

15:15
BK Amager Women
Aabyhoj IF Women
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0 / 0
0 / 0
-
-
Live
   
   
O:  
U:  

Narodni Basketbalova Liga

15:30
USK Prague
Hradec Kralove
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0 / 0
0 / 0
-
-
Live
   
   
O:  
U:  
15:30
NH Ostrava
BK Pardubice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0 / 0
0 / 0
-
-
Live
   
   
O:  
U:  

Swiss Basketball League

15:30
BBC Monthey
Benetton Fribourg Olympic
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0 / 0
0 / 0
-
-
Live
   
   
O:  
U:  
15:30
BC Boncourt Red Team
Starwings Basket Regio Basel
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0 / 0
0 / 0
-
-
Live
   
   
O:  
U:  

Ligue Nationale de Basket Pro A

15:59
Gravelines
Dijon
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0 / 0
0 / 0
-
-
Live
   
   
O:  
U:  
15:59
Paris
Ada Blois
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0 / 0
0 / 0
-
-
Live
   
   
O:  
U:  
15:59
Strasbourg
Nancy
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0 / 0
0 / 0
-
-
Live
   
   
O:  
U:  

Narodni Basketbalova Liga

15:59
BK Opava
CEZ Nymburk
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0 / 0
0 / 0
-
-
Live
   
   
O:  
U:  

Ligue Nationale de Basket Pro A

15:59
Boulogne-Levallois 92
Le Portel
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0 / 0
0 / 0
-
-
Live
   
   
O:  
U:  
15:59
Le Mans
Cholet
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0 / 0
0 / 0
-
-
Live
   
   
O:  
U:  

Narodni Basketbalova Liga

15:59
Basketbol Brno
Slavia Prague
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0 / 0
0 / 0
-
-
Live
   
   
O:  
U:  

Ligue Nationale de Basket Pro A

15:59
Lyon-Villeurbanne
Bourg-En-Bresse
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0 / 0
0 / 0
-
-
Live
   
   
O:  
U:  
15:59
Monaco
Roanne
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0 / 0
0 / 0
-
-
Live
   
   
O:  
U:  

Narodni Basketbalova Liga

15:59
Olomoucko
BC Kolin
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0 / 0
0 / 0
-
-
Live
   
   
O:  
U:  

Ligue Nationale de Basket Pro A

15:59
Fos Ouest
Nanterre
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0 / 0
0 / 0
-
-
Live
   
   
O:  
U:  

Basketball Bundesliga

15:59
Hamburg Towers
Syntainics MBC
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0 / 0
0 / 0
-
-
Live
   
   
O:  
U:  
15:59
FC Bayern Munchen
Ratiopharm Ulm
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0 / 0
0 / 0
-
-
Live
   
   
O:  
U:  

Zenska Basketbalova Liga

15:59
Ostrava Women
Slovanka Women
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0 / 0
0 / 0
-
-
Live
   
   
O:  
U:  
15:59
Slavia Prague Women
U19 Chance Women
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0 / 0
0 / 0
-
-
Live
   
   
O:  
U:  
15:59
KP Brno Women
Chomutov Women
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0 / 0
0 / 0
-
-
Live
   
   
O:  
U:  

Swiss Basketball League

15:59
Les Lions de Geneve
Union Neuchatel Basket
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0 / 0
0 / 0
-
-
Live
   
   
O:  
U:  

Korisliiga

16:00
Salon Vilpas
BC Nokia
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0 / 0
0 / 0
-
-
Live
   
   
O:  
U:  

Austrian Basketball Superliga

16:00
UBSC Raiffeisen Graz
St.Polten
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0 / 0
0 / 0
-
-
Live
   
   
O:  
U:  
16:00
Oberwart Gunners
BBC Nord
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0 / 0
0 / 0
-
-
Live
   
   
O:  
U:  

Slovenska Basketbalova Liga

16:00
MBK Lucenec
ONYX Levice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0 / 0
0 / 0
-
-
Live
   
   
O:  
U:  
16:00
HBK Prievidza
Handlova
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0 / 0
0 / 0
-
-
Live
   
   
O:  
U:  
16:00
Komarno
BK Iskra Svit
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0 / 0
0 / 0
-
-
Live
   
   
O:  
U:  
16:00
BK ASK Inter Slovnaft Bratislava
BK 04 AC LB Spisska Nova Ves
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0 / 0
0 / 0
-
-
Live
   
   
O:  
U:  

Liga Asociación de Clubs de Baloncesto

16:00
Casademont Zaragoza
UCAM Murcia
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0 / 0
0 / 0
-
-
Live
   
   
O:  
U:  

Liga Portuguesa de Basquetebol

16:00
CD Povoa
Vitoria SC
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0 / 0
0 / 0
-
-
Live
   
   
O:  
U:  
16:00
Sangaliush
Porto
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0 / 0
0 / 0
-
-
Live
   
   
O:  
U:  
16:00
Imortal
Sporting Portugal
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0 / 0
0 / 0
-
-
Live
   
   
O:  
U:  
16:00
UD Oliveirense
CP Esgueira
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0 / 0
0 / 0
-
-
Live
   
   
O:  
U:  
16:00
Lisboa e Benfica
Lusitania Angra Patrimonio
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0 / 0
0 / 0
-
-
Live
   
   
O:  
U:  
16:00
CAB Madeira
Ovarense Aerosoles
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0 / 0
0 / 0
-
-
Live
   
   
O:  
U:  

Nemzeti Bajnokság I/A

16:00
Budapesti Honved Se
Falco KC-Szombathely
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0 / 0
0 / 0
-
-
Live
   
   
O:  
U:  
16:00
Soproni KC
Debreceni
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0 / 0
0 / 0
-
-
Live
   
   
O:  
U:  
16:00
Kaposvari KK
Szolnoki Olajbanyasz
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0 / 0
0 / 0
-
-
Live
   
   
O:  
U:  
16:00
KTE-Duna Aszfalt
Marso-Vagep NYKK
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0 / 0
0 / 0
-
-
Live
   
   
O:  
U:  

Polska Liga Koszykowk

16:00
Gliwice
Wikana Start Sa Lublin
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0 / 0
0 / 0
-
-
Live
   
   
O:  
U:  

Nemzeti Bajnokság I/A

16:00
Zalakeramia
Szedeak
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0 / 0
0 / 0
-
-
Live
   
   
O:  
U:  
16:00
Atomeromu SE PAKS
Albacomp Fehervar
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0 / 0
0 / 0
-
-
Live
   
   
O:  
U:  

Polska Liga Koszykowk

16:00
Trefl Sopot
Dabrowa Gornicza 2
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0 / 0
0 / 0
-
-
Live
   
   
O:  
U:  

Nemzeti Bajnokság I/A

16:00
OSE Lions
Kormend
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0 / 0
0 / 0
-
-
Live
   
   
O:  
U:  

2.Basketball Bundesliga ProA

16:30
Nurnberger
TBB Trier
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0 / 0
0 / 0
-
-
Live
   
   
O:  
U:  

Italian Lega Basket Serie A Women

16:30
Fila San Martino Di Lupari Women
Famila Wuber Schio Women
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0 / 0
0 / 0
-
-
Live
   
   
O:  
U:  

Mobile ViewAdvertise